Види слінгів

Сучасні слінги мають багато стилів видів на будь-який смак і гаманець.

Вибір слінгу може бути непосильним завданням, тому що є так багато прекрасних варіантів різних кольорів, розмірів і видів)))).

Щоб полегшити цю складну задачу, ми пропонуємо вам відповісти собі на декілька запитань:

Як довго на протязі дня ви плануєте носити дитину в слінгу?

Чи будете ви використовувати слінг лише в перші місяці після народження, чи протягом першого року, чи навіть довше?

  • Хто буде використовувати слінг?
  • Ви плануєте мати лише один слінг, чи декілька?
  • Який ваш бюджет?

Слінги можна розділити на 5 основних типів: слінг-шарф, слінг з кільцями, слінг – карман,  май-слінг, слінг – рюкзак.

Слінг-шарф

Слінг-шарф – це найбільш традиційний і простий з усіх слінгів. Вони бувають різної довжини, можуть мати різний склад тканин  та плетіння. Слінг-шарф можна використовувати Golden Goose Francy Pas Cher для горизонтального положення «колиска», для вертикального положення, для положення збоку, та для положення на спині. Слінг шарф дозволяє ретельно регулювати намотку  для комфорту конкретного дорослого та конкретної дитини. Гарна тканина, що використовується в багатьох слінгах доповнить образ дорослого та дитини. Слінги шарфи вважаються ідеальними як для новонароджених, так і для немовлят ,та навіть для дітей ясельного віку.

Слінг з кільцями (СзК)

Слінг з кільцями це сучасна адаптація слінгів, що носили на одному плечі в Мексиці, Індонезії та в інших країнах. Пара металевих або пластикових кілець надійно закріпляються на кінці приблизно двометрового шматка тканини. Хвіст слінгу заправляється в кільця для регулювання. Тканина в СзК може бути з різних тканин, починаючи від простої бавовни, закінчуючи розкішним шовком. СзК відмінно підходить для новонароджених і для дітей ясельного віку, які можуть ходити, але ще потребують частого відпочинку і просяться на ручки та з ручок.

Слінг карман

Слінг карман це проста трубка з тканини, що носять на плечі і використовується так само, як слінг з кільцями, але без можливості регулювання розміру слінга кожен раз, коли він використовується. Слінг карман легкий у використанні, недорогий, зручний і компактний. Однак, оскільки слінг карман повинен бути правильно підібраний для забезпечення безпеки і комфорту.

Мей тай слінг (Май слінг)

Китайський мей тай є найпопулярнішим з групи модернізованих традиційних дитячих слінгів в азіатському стилі. Він складається з прямокутника тканини, з двома короткими ременями, які йдуть навколо талії і двома більшими лямками, щоб щільно прилягати до плеча. Сучасні лямки мей тай часто роблять широкими, щоб забезпечити додатковий комфорт для дорослого. Часто їх роблять з привабливих тканин чи з малюнками та вишивками. Мей тай не мають пряжок і легко регулюються, тому таким слінгом можуть користуватись декілька дорослих. Ним легко навчитися користуватися. Носити можна попереду, збоку та за спиною. Мей Тай ідеально підходять для дітей старшого і ясельного віку, але можуть безпечно використовуватися і з новонародженими.