Користь слінгоносіння

Неонатологи та педіатри вважають, що маленька дитина сприймає світ через дотик. Дотик – це одна з найперших потреб маленької людини. Слінгоносіння – це один із способів  задоволення цієї потреби. Але переваги слінгоносіння на цьому не закінчуються ))) Слінг має безліч переваг:

  • Щасливі немовлята. Це правда))) Примотані дітки менше плачуть! У дослідженні, опублікованому в журналі Pediatrics, дослідники виявили, що слінгоносіння протягом трьох годин за день знижує дитячий плач на 43% загалом, та на 54% у вечірні години.
  • Здорові діти. Недоношені діти та діти з особливими потребами досить часто мають незрілу нервову систему. Коли дитина знаходиться в слінгу, вона знаходиться в гармонії з ритмом маминого дихання, з биттям її серця, з рухами її тіла. Така стимуляція допомагає малюку регулювати свої фізичні реакції та процеси. Дослідження навіть показали, що недоношені діти, яких носили в слінгу, набирали вагу швидше і були здоровішими, ніж ті, яких не брали на руки.
  • Упевнені Батьки. Щоб почувати себе впевнено, молодим батькам необхідно відчувати потреби свого малюка. Коли дитина знаходиться в слінгу – батьки краще зчитують настрій дитини та її бажання по міміці, рухам та жестам. Кожен раз, коли дитина здатна повідомити, що вона голодна, що їй нудно або мокро, без сліз та крику, то її довіра до батьків збільшується, і, як результат, збільшується впевненість батьків у власних силах. Цей цикл позитивної взаємодії поглиблює взаємну прихильність між батьками і дитиною. Така взаємодія особливо корисна для матерів, які схильні до післяпологової депресії.
  • Люблячі дорослі. Слінгоносіння є відмінним інструментом для зближення батьків, бабусь, дідусів, прийомних батьків, нянь та інших вихователів. Уявіть собі, молодий батько збирається на прогулянку з дитиною в слінгу. Дитина звикає до його голосу, серцебиття, рухів і міміки. Батько та його дитина звикають один до одного. Слінгоносіння для дорослого це прекрасний спосіб познайомитися з дитиною, а для дитини, це спосіб знайомства з дорослим!
  • Слінг – це фізіологічне положення для дитини, та рівномірний розподіл ваги на спину дорослого. Тобто це піклування про здоров’я, як маленької людини так і її батьків.
  • Комфорт і зручність. За допомогою хорошого слінгу, ви можете піклуватися про старших дітей або з легкістю зробити домашні справи. Слінг можна використовувати для дітей аж до 3х років. Ви можете звільнити руки і йти туди, де коляски не пройдуть. Підйом по сходах, походи і аеропорти – все ви здолаєте з легкістю, коли ви використовуєте зручний слінг.