МАГАЗИНИ З ПРОДАЖУ СЛІНГІВ

DiSling

Компанія DiSling спеціалізується на ергономічних переносках для дітей.
Займається розробкою і продажем з 2012 року. Враховуються всі особливості розвитку дитини і потреби батьків.
Компанія пропонує БЕЗКОШТОВНУ кваліфіковану консультацію по слінгоносінню, а також індивідуальний підхід до кожного покупця.

http://disling.com/

Okrosh

Слінги Okrosh® розроблені сертифікованим слінгоконсультантом, виконані із дбайливо підібраних натуральних тканин та відповідають світовим вимогам безпечності та зручності ергономічних переносок.

http://okrosh.com.ua

SlingoManiya

SM

https://slingomaniya.com/

SlingArt

Український бренд Sling Art створений сертифікованим слінгоконсультантом для батьків, яким важливі фізіологічність, зручність, краса і безпеку в слінгу. Унікальний дизайн, продумані деталі від типу плетіння полотна до крою ергорюкзаков, екологічні барвники та компоненти – це те, що відрізняє нашу продукцію. Купити слінг у нас буде вдалим внеском у ваше батьківство.

https://slingart.com/

Slingopark

Слінгопарк – найбільший імпортер європейських слінгів в Україні вже понад 10 років. У магазині ви знайдете тільки зручні слінги, в яких легко і корисно носити своїх малюків.

https://slingopark.com/

DivoMama

DivoMama заснований молодими батьками, які самі пройшли вагітність, пологи, годування грудьми та розуміють, що саме потрібно, щоб ці моменти були не лише щасливими, але і комфортними. З нами співпрацюють слінгоконсультанти, консультанти з грудного вигодовування і дитячі розвиваючі центри.

http://divomama.com/