Слінгофестиваль “Слінгофест” 2015

11 жовтня наприкінці  Міжнародного тижня слінгоносіння у центрі Києва, у Будинку Архітектора, пройшов великий фестиваль для мам, тат та малюків Києва. У цей день близько 200 гостей завітали до нас на свято і отримали змогу долучитися до нашої насиченої програми. У розпорядженні гостей були усі чотири поверхи будинку.

На -1 поверсі був розташований слінголекторій, у якому проводилися лекції на слінготеми, а також дитяча ігрова зала, де аніматори від наших партнерів розважали малюків. На 1 поверсі знаходилася концертна зала, у якій лекції змінювали одна іншу, а в перерві між ними проводилися цікаві конкурси та розіграш подарунків. У холі перед концертною залою знаходився ярмарок, де усі бажаючі могли роздивитися та придбати різноманітні слінготовари, іграшки та товари для дітей, а також смачно попоїсти у фуд-зоні свята.

На другому поверсі гостей чекав ще один лекторій, а також зона йоги та психологічних ігор для дорослих. Третій поверх був заповнений приємним галасом від малюків, що розважалися там під наглядом представників різних розвиваючих центрів. Педагоги від цих центрів та садочків ознайомлювали батьків зі своїми підходами до виховання дітей, а дітки в цей час могли на власному досвіді спробувати ці особливості та весело й корисно провести час.

З нами були чудові лектори, ведучі трейнінгів та майстер класів: Ольга та Ігор Іщенко, Езра Щербальский, Олена Бернацька, Тетяна Гаврилова, Марія Меженська, Ольга Пома, Миродара Єрко, Ольга Виноградна, Наталія Вернигор, Наталія Москвічова, Наталія Костинська, Олена Данько, Катерина Ліщинська, Наталія Шпак, Тетяна Прохорова, Олена Олексієнко, Анастасія Соколова.

Загалом, святкування Міжнародного тижня слінгоносіння пройшло насичено, корисно та весело. Ми змогли в черговий раз показати Києву, наскільки яскравим, активним та повним задоволення може бути життя слінгобатьків, наскільки це чудово – бути з дитиною на відстані поцілунку та насолоджуватися кожним днем, проведеним з нею. Організаторами свята були «Всеукраїнської асоціації слінгоносіння», «Природне материнство» та «Дар буття».   Дякуємо за те, що ви з нами!