Слінг та візочок – взаємовиключення чи взаєдоповнення?

І слінг, і візочок – це інструменти матері для полегшення догляду за немовлятою. Дитинці, перш за все, потрібна мама. А мамі, у свою чергу, потрібно створити собі умови найбільш зручного і доцільного догляду за дитинкою.

Чи потрібен мамі слінг, якщо в неї вже є візочок, і дитинка не занадто заперечує, щодо його використання? Давайте розберемося, коли і при яких умовах слігоносіння може бути для нас зручним.

По-перше, це наш дім. Ми не будемо пересувати дитинку по квартирі на візочку, це не зручно та негігієнічно. Але якщо нам потрібно, щось  швидко зробити з хатнього господарства, слінг прийде нам на допомогу.

По-друге, часто буває, що на короткі дистанції: збігати в магазин чи забрати старшу дитину із дитячого садочка, вивозити візочок на декілька хвилин занадто складно. Особливо, якщо це пов’язано із подоланням перешкод із сходами та височенними бордюрами. І тут слінгоносіння стане у нагоді. Це зекономить час, сили, а можливо, й гроші:  вам не потрібно буде залишати візочок на вулиці та хвилюватися за його цілісність . А у мокру та брудну погоду, ще й додасть чистоти вашій оселі, бо візочок, зазвичай, привозить із вулиці багато бруду.

По-третє, зазвичай, маленькі дітки охоче їдуть на прогулянку у візочку. Проте, коли мама вертається з прогулянки із немовлям, ми вже спостерігаємо, зовсім іншу картину. Мама несе стомлену дитинку на руках та штовхає поперед себе візочок. У даній ситуацій слінг дуже зручний девайс. Він звільняє руки мами та зменшує навантаження її на спину. Також, стомлену та голодну дитинку можна легко погодувати у слінгу грудьми.

По-четрте, слінг зручніший у громадському транспорті та метро. Погодьтесь, складати та розкладати візочок із маленькою дитиною на руках, вивозити його із пішохідних переходів без сторонньої допомоги самостійно та ще пригода.

З іншого боку, на мою думку, візочок не замінний при поповненні сімейних запасів у продуктових магазинах та супермаркетах та довгих прогулянках із старшими дітьми та немовлятами. Він дозволяє не нести величезну купу речей на собі. І стає зручним місцем, куди при потребі можна покласти слінг та при необхідності перевдягти дитинку.

І останнє питання на яке ми відповімо у цій статті. Який вид слінгу найбільш сумісний із візочком? Враховуючи те, що нам потрібен компактний слінг, який швидко одягається та знімається, із якого легко можна дістати дитину і перемістити ії у візочок, та який потрібен нам на нетривалий час. Я раджу використовувати слінг із кільцями або ергорюкзак.

Приємного вам слінгоносіння!

Консультант із слінгоносіння та грудного вигодовування Любов Плахотник