Слінг і вагітність. Власний досвід слінгоконсультанта

Відповідь тут тільки одна – можна, якщо немає загрози переривання, немає особливостей, лікар не забороняє піднімати вагу вашого старшої дитини.
У будь-якому випадку, в слінгу вам буде легше нести її, ніж на руках!
Хтось з настанням вагітності переходить зі старшою дитиною на коляску / велосипед / біговел і т.п., хтось же, як я, продовжує носити в слінгу.
Основне правило-беремо дитину на руки акуратно, не робимо різких рухів / нахилів!
Взагалі, мамі, яка носить в слінгу під час вагітності підійдуть будь-які заспинні намотки. Зручніше використовувати намотки «без вузлів», або як їх ще називають, намотки збоку: ребозо, поппінс, Робін і т п. або слінг з кільцями в положенні на стегні.  Також, можна носити в май-слінгу, ерго-рюкзаку, в даному випадку пояс ми розташовуємо  під животом. Також відмінно підійде онбухімо.
Скільки носити за часом? Як довго носити? До якого терміну носити на собі дитину? На ці питання може відповісти тільки ваше самопочуття. Якщо вам добре, ви не відчуваєте себе розбитою, після носіння дитини, якщо вам легко – носіть скільки вам необхідно.

А тепер поділюся трохи своїм досвідом. Я в очікуванні третьої дитини, різниця між другим і третім буде менше 2-х років. Ще у мене є старший майже 6-ти річка зі своїм активним життям у вигляді садка, розвиваючих занять і секцій, на які його потрібно водити. У моєму випадку перехід на візочок майже неможливий – це буде незручно для всіх. Користуюся громадським транспортом щодня.

На даний момент 25 тижнів вагітності, невеликий вагітний животик… іноді, мотаю дитину в слінг фронтально в транспорт.

Отже, як краще, якщо є необхідність, носити спереду під час вагітності, коли вже з’явився живіт?
Для себе я вибрала ідеальну намотку – кенгуру. Дитина розташовується досить високо, намотую вище живота, також зручно тим, що немає полотен, що проходять по попереку.

Основний вид слінгу у мене – це слінг-шарф.

Намотка спереду – хрест над кишенею (ХНК), дитина розташовується вище звичайного і намотка кенгуру.

Намотки збоку – Робін і рідше Поппінс

Заспинні намотки – посилений рюкзак, простий рюкзак і найчастіше Подвійне ребозо і Подвійне ребозо з вузлом на плечі.

Також я обов’язково підв’язую живіт, в даний момент трикотажним шарфом або май-слінгом.

Носіння дитини і нова вагітність – це реально, це можливо і це прекрасно. Але, пам’ятайте, ви несете в собі нове життя і по-можливості, більше відпочивайте і бережіть себе!

Автор: Наталя Малуха, слінгоконсультант