Навчання слінгоконсультантів

Навчання слінгоконсультантіві відбувається в індивідуальному порядку.
Кожен майбутній консультант отримує тему для вивчення (текстову інформацію, запис вебінару, корисні посилання та завдання). Після вивчення теми і виконання завдання отримує наступну тему. Цей формат показав себе з найкращої сторони, адже є можливість навчатись в зручному темпі в зручний час, що не можливо в групі.
Навчання складається з 10 тем. З усіма майбутніми консультантами буде спілкування в скайпі з супервізором.
Після проходження навчання видається сертифікат від ГО Всеукраїнська Асоціація Слінгоносіння.
Після закінчення курсу консультанти залишаються в групі консультантів та отримують підтримку колег, обговорюють не стандартні моменти, обмінюються досвідом і корисними ресурсами.
Прізвища всіх консультантів будуть в єдиній базі. Якщо хтось з вашого регіону буде звертатись до нас за допомогою, ми будемо направляти їх до вас. Також, контакти будуть розіщуватись на сайті організації і бажаючі зможуть звернутись до вас самі.
Ми проводимо фестивалі в Києві та допомагаємо в організації фестивалів в інших містах (це може бути допомога з оформленням документів, допомога в написанні програми свята, допомога в пошуку партнерів та інш.)
Також, планується випуск плакатів, буклетів, книжок та інш. від ГО “Всеукраїнська асоціація слінгоносіння” і для наших консультантів будуть особливі умови придбання.
Будь хто з консультантів може запропонувати свої ідеї. Ми готові вислухати їх і по можливості втілити у життя!

Зареєструватись можна за телефоном: 0950047027 або через повідомлення на офіційній сторінці фб: https://www.facebook.com/slingosvit/